Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum www.1clo23.fora.pl Strona Główna

Forum www.1clo23.fora.pl Strona Główna » Aktualności » Zaczęłam wydawać kasę na ciuchy, fryzjera, gazety z pora
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
Zaczęłam wydawać kasę na ciuchy, fryzjera, gazety z pora
PostWysłany: Sob 15:37, 22 Mar 2014
Juukla
Moderator
Moderator

 
Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 665
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Finland


Kurcze juz dawno o tym nie mowilam Nie zaluje zadnej chwili spedzonej z nim. [link widoczny dla zalogowanych] Ale nawet gdyby wyrazil zgode to nie wiem czy chcieliby mi cos takiego wykonac biorac pod uwage to ze reka sie nie zagoiła.
Ja tez juz po slubie, ale czemu by nie - zacznij nowy topik p.t.
Tym co sie dzieje teraz w pracie, w necie i na topicu io M jestem przeraĹźona, tzn.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Zrywanie całego paznokcia tez nie jest dobre, bo pózniej odrasta on tym samym torem co wcześniej :/pozdrawiam i życzę powodzenia !
[link widoczny dla zalogowanych]
Witam ponownie.

przecież Wojewódzki ciągle się z niej nabija [link widoczny dla zalogowanych] Zamiast talentu, pomysłowości, oryginalności i zdolności fryzjerskich – zarozumiałość, niekomunikatywość i zdecydowanie nadmierna pewność siebie.

Pozdrawiam Udało się po 7 latach, mam ochotę góry przenosić, ale wiem, że nie mogę dźwigać Martwi mnie tylko ten krwiaczek na macicy, mam nadzieję, że sam się wchłonie... na jakim płynie? ----------> do bankamydlana ....... Zobaczymy co bedzie dalej ale na razie wszystko gra. [link widoczny dla zalogowanych]
Jak się spotkamy, dam Ci numer do tego kolegi z ratownictwa, zadzwonisz to tak Ci wytłumaczy, że środku nocy pójdziesz przekładać fotelik jeśi zostanie wpięty nie z tej strony Moja poprzednia stomatolog proponowała mi licówkę kompozytową, tylko teraz nie wiem czy to osłabi ząb czy go wzmocni... Teraz należy wlaną wodą potrząsnąć. Piszesz to co czujesz. jak mozna sie bac czegos co jest 100x mniejsze od ciebie?a to ze pajak sie zrobil 2x wiekszy od piany z butli gasniczej ... Akurat, nic mi nie powiedział, poza tym, żebym rozluźniła mięśnie brzucha (o dziwo tam nie byłam spięta).Może dlatego, że to było państwowo-choc nie rozumiem, po jaką ch... no na brzuchu mam parę ciemnych włosków
Jest pospolity, niekiedy bardzo liczny, żywi się komarami i muchami.
[link widoczny dla zalogowanych]
Efekt estetyczny oczywisty.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Zaczęłam wydawać kasę na ciuchy, fryzjera, gazety z pora
  Forum www.1clo23.fora.pl Strona Główna » Aktualności
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin